Samsung Galaxy S25 serisi eksik mi geliyor?

Samsung, Galaxy S25 serisini Ocak ayında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ancak şirketin uzun yıllar sonra cihaz sayısında değişikliğe gidebileceği söylendi. Buna göre şirketin Galaxy S25 Plus’ı iptal edebileceğine dair bazı söylentiler bulunuyor.

Samsung Galaxy S25 Plus için beklenmedik iddia

Çin’de ortaya çıkan söylentiler, Samsung’un “Plus” modelinden vazgeçeceğini iddia ediyor. Galaxy S25 ve S25 Ultra IMEI veritabanında görülmüş olmasına rağmen, S25 Plus’ın herhangi bir kaydı bulunmuyor. Bu da Galaxy S25 Plus’ın iptal edildiği anlamına geliyor olabilir.

Öte yandan bazı kaynaklar ise Galaxy S25 ailesinin üç modelden oluşacağını iddia etti. Hintli kaynaklara göre şirket; kod adı F1, F2 ve F3 olan ve Galaxy S25, S25+ ve S25 Ultra’ya karşılık gelen cihazlar üzerinde çalışıyor. Bu modellerin şirket içerisinde SM-S931, SM-S936 ve SM-S938 model numaralarını taşıyacağı söyleniyor.

Telefonların çıkmasına daha aylar olduğu için kesin bir şey söylemek için henüz çok erken. Son söylentiler kapsamında Galaxy S25, S25+ ve S25 Ultra modelleri için geliştirmelerin devam ettiğini söylemek mümkün.

Daha önceki sızıntılar ise Galaxy S25 ailesinin oyun performansını gözler önüne serdi. Buna göre Genshin Impact’i saniyede 120 FPS hızında çalıştırabileceği iddia edildi.

Yapay zeka destekli kare oluşturma yeteneği sayesinde Snapdragon 8 Gen 4’ün oyun performansında ön plana çıkması bekleniyor. AMD ve NVIDIA’nın ekran kartlarında kullandığı teknolojiye benzer şekilde, Snapdragon 8 Gen 4’te kare oluşturma özelliği sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir